Kotły i piece Jasło

Jeżeli zastanawiacie się nad wymianą starego pieca zapraszamy do JanDro. Oferujemy szeroki asortyment nowoczesnych kotłów centralnego ogrzewania. Pomożemy wybrać odpowiedni piec do domu, odpowiemy na wszystkie pytania, a także zajmiemy się jego montażem.

Kompleksowo zajmiemy się wymianą starego pieca. Nasze usługi realizujemy na terenie Jasła oraz okolic. Zapraszamy do darmowej wyceny.

Wymiana pieca Jasło

Obecnie co raz więcej ludzi decyduje się na wymianę starego pieca. Dzieje się to za sprawą regulacji prawnych, a także większej świadomości Polaków na temat środowiska. Za wymianą pieca przemawiają również różne dotacje i dofinansowania. Zapraszamy do JanDro – oferujemy pomoc w wyborze pieca, a także zajmujemy się montażem nowego urządzenia. W naszej ofercie piece Bosch, Vaillant, Defro i więcej.

kocioł bosch
Montaż kotła Bosch

Jaki kocioł wybrać?

Wybór systemu ogrzewania to jedna z ważniejszych decyzji, z która spotka się każdy, kto buduje nowy dom lub decyduje się na modernizację kotłowni. Wybór rodzaju pieca zależy głównie od ilości oraz wielkości pomieszczeń – od tego, jak dużą powierzchnię musimy ogrzać. Znaczenie ma również sam rodzaj kotła. Obecnie piece na paliwa stałe np. na drewno i węgiel są co raz rzadziej wybierane, a dzieje się to za sprawą różnych regulacji prawnych mających na celu walkę ze smogiem.

Rodzaje kotłów

Na rynku znajdziemy różne rodzaje kotłów. Można je podzielić ze względu na to, jakiego paliwa używają – kotły na paliwa ciekłe, stałe, gazowe oraz elektryczne. W przypadku tych pierwszych możemy podać za przykład piece na ekogroszek, węgiel. Popularnym rozwiązaniem są obecnie kotły gazowe kondensacyjne.

Przykładowe realizacje - piece Jasło i okolice

Montaż pieca na pellet
Montaż pieca na pellet
piec-bosch
Piec Bosch
4.9/5 - (26 głosy)