Technika sanitarna

Firma JanDro specjalizuje się także w technice sanitarnej. Technika sanitarna obejmuje zakres wyposażenia łazienek. Jednak instalacje sanitarne to nie tylko umywalki, prysznice czy wanny. 

Ogromną rolę odgrywa niewidoczna struktura, kryjąca się w ścianach łazienki. Zaliczają się do niej wszelki rurki, rury, złącza i wiele innych elementów, które muszą wykazywać się dużą odpornością na warunki, w których funkcjonują.

Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

Baterie łazienkowe i kuchenne

baterie zlewozmywakowe są w ciągłym użyciu. Codziennie używamy ich wiele razy. Wygląd i estetyka jest ważna ale jeszcze ważniejsze są techniczne aspekty takie jak funkcjonalność, ergonomia czy też trwałość baterii tak by posłużyły nam długi czas.

bateria kuchenna
akcesoria hydrauliczne złączki
Akcesoria hydrauliczne

elementy instalacji hydraulicznych wymagają zastosowania różnorodnych elementów takich jak złączki hydrauliczne, rurki, kształtki, syfony i wiele innych

Instalacje wodno-kanalizacyjne

instalacja wodno-kanalizacyjna to układ przewodów, służących do przepływu ciepłej i zimnej wody pomiędzy budynkiem, a wodociągiem czy też studnią. W naszej ofercie oferujemy montaż, a także serwis instalacji wodnych i kanalizacyjnych

instalacja wodno-kanalizacyjna
4.9/5 - (19 głosy)